Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kącik rodzica

 

uwaga

Uprzejmie prosimy wszystkich rodziców (zarówno dzieci przyjętych od 1 września 2021 r. jak i  kontynuujących edukację przedszkolną) o wypełnienie niżej wymienionych dokumentów oraz dostarczenie ich w terminie do 07.09.2021r.(wtorek) do nauczycieli grup.

1. druk Upoważnienia do odbioru dziecka w roku szkolnym 2021/2022;

2. druk Oświadczenia dotyczącego opłat na rok szkolny 2021/2022;

3. druk Wniosku o obniżenie miesięcznej opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego (w przypadku korzystania);

4. druk Oświadczenia rodziców dotyczące COVID-19;

Dokumenty dostępne są do pobrania w zakładce Kącik Rodzica- Dokumentacja przedszkolna.


spis


dzieci

Drodzy Rodzice

Dobra adaptacja to proces staranie przygotowany, w którym przedszkole i środowisko domowe współpracując wspierają dziecko w nowej sytuacji. Moment pójścia do przedszkola jest bardzo ważnym wydarzeniem. Otoczone dotychczas troską i uwagą rodziny dziecko nagle znajduje się w miejscu, gdzie wszystko jest obce, inne: przedmioty, osoby, rytm dnia. Niektóre dzieci są wówczas zaciekawione. Inne są niespokojne, niepewne, boją się zostać same, bez rodziców. Ich poczucie bezpieczeństwa zostaje zachwiane. Warto do adaptacji podejść z rozwagą i zaangażowaniem, a takie postępowanie na pewno przyniesie pozytywne rezultaty. Nagrodą będzie uśmiech małego przedszkolaka, zadowolenie rodziców i efektywna, spokojna praca nauczycieli.


higiena

info

 

W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa dla Państwa dzieci prosimy aby nie pozostawiać w szatni przedszkolnej żadnych plecaków.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 5 w Bełchatowie


komunikat

Z dniem 1 września 2021r. dzieci rozpoczną edukację w przedszkolu w formie stacjonarnej z zachowaniem wytycznych GIS, MZ i MEN.  Wszystkich rodziców prosimy o zapoznanie się z zaleceniami GIS z dnia 25.08.2020r.

https://www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3--iv-aktualizacja

bezpieczeństwo   bezpieczeństwo rękawiczki


grypa


OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI 3 LETNICH

dzieci

Drodzy rodzice, uprzejmie prosimy o przygotowanie dla dzieci podstawowej wyprawki przedszkolaka.

  • wygodne obuwie, łatwe do samodzielnego zakładania (na rzep lub wsuwane)
  • ubrania zapasowe w podpisanym worku (bluzka z długim i krótkim rękawem, podkoszulki, spodnie, skarpetki, kilka par majtek)
  • piżama (podpisana)
  • dwa opakowania chusteczek higienicznych (w kartonie)
  • paczkę mokrego papieru toaletowego (z możliwością utylizacji w toalecie)
  • dwie paczki chusteczek nawilżanych
  • ryzę papieru ksero

Wszystkie rzeczy dziecka powinny być podpisane. Zachęcamy również do zapoznawania dzieci ze swoimi rzeczami. O ewentualnych innych potrzebnych przyborach dowiecie się Państwo podczas pierwszego zebrania z nauczycielkami.


DRODZY RODZICE!!!

Wszelkie pisma oraz dokumenty prosimy przysyłać scanem na e-mail ps5@belchatow.pl lub doręczać do skrzynki korespondencyjnej dla rodziców, która znajduje się w głównym wejściu do przedszkola.


komuniakat

Procedura funkcjonowania w czasie zagrożenia SARS-CoV-2

 

dobre nawyki


Uwaga Rodzice

Od dnia 01.01.2020r następuje zmiana numeru konta.

Prosimy o wpłaty za pobyt i wyżywienie na podany niżej numer.

PKO BP SA 29 1020 3958 0000 9902 0268 3621

Drodzy Rodzice

Opłaty za przedszkole dokonywać można wyłącznie za pośrednictwem bankowości elektronicznej poprzez przelew na rachunek przedszkola.