Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Festiwal piosenki ekologicznej

Jak śpiewem wyrazić miłość do naszej planety? Doskonale o tym wiedzą dzieci z naszego przedszkola 9 maja odbył się „Festiwal Piosenki Ekologicznej” pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr. Przedszkolaki poradziły sobie z konkursem śpiewająco.

Poranek niedzielny

Serdecznie dziękujemy za obecność podczas Niedzielnego Poranka! Liczymy, że zobaczymy się ponownie najdalej we wrześniu. Ślemy także gorące podziękowania dla rodziców i naszych przedszkolaków za poświęcony czas!

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu przeniósł nas we wspaniałą krainę zabawy! Było hucznie, kolorowo i radośnie. Odbyły się tańce, zabawy, konkursy, pokazy mody i wiele innych. Dzieci wcieliły się w różnorodne postacie bajkowe, zwierzątka czy zawody. Oj była wspaniała zabawa! Czekamy na kolejną :)

Spektakl "Korale Królowej Zimy"

Do naszego przedszkola po raz kolejny przyjechał Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja ,,Magik" z Białegostoku z przedstawieniem ,,Korale Królowej Zimy". Przedstawienie było wydarzeniem towarzyszącym Balu Karnawałowego. Opowiadało o balu i zaginionych koralach królowej. Dzieci z zaciekawieniem oglądały spektakl :)

Dzień Górnika

Gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Górnika, który opowiedział nam o swojej pracy, a grupa Gwiazdeczki przedstawiła występ tematyczny z okazji Barbórki

Andrzejki

30.11.2022
Andrzejki

Andrzejki

30.11.2022

Dzień wróżb i przepowiedni. Tak w naszym przedszkolu obchodziliśmy Andrzejki.

Spektakl "Psotka Dorotka"

Do naszego przedszkola przyjechał Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja ,,Magik" z Białegostoku z przedstawieniem ,,Dorotka Psotka". Przedstawienie pokazało dzieciom, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, ale każdy błąd można naprawić pomagając innym i zyskując przy tym prawdziwych przyjaciół :)

Dzień Pluszowego Misia

Wszystkie przedszkolaki hucznie świętowały Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko zabrało z domu swojego przyjaciela i razem z nim wzięło udział w zajęciach i zabawach o misiowej tematyce. Przedszkolaki poznały również historie pluszowego misia :)

Obchody Dnia Niepodległości

Tak Przedszkolaki uczciły obchody Święta Niepodległości.Dziękujemy pani wicedyrektor L.O. nr III w Bełchatowie Małgorzacie Załęcznej oraz młodzieży za odwiedziny oraz piękny występ.Podczas uroczystości zaprezentowały się dzieci z najstarszej grupy oraz grupa taneczna Motylki.

Dzień wegetarian

Dzisiejszy dzień w naszym przedszkolu upłynął pod hasłem wegetarianizmu. Przedszkolaki przygotowywały potrawy dla swoich rodziców i dla siebie oczywiście. Stoły wręcz uginały się od owocowo warzywnych pyszności. Nad całością czuwała Pani Asia.

Dzień chłopaka

Wszystkie grupy świętowały Dzień Chłopaka! Emocji i wrażeń nie brakowało, a uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci :)

występ

W minioną sobotę z okazji Dni Bełchatowa na scenie przy muzeum regionalnym widzowie mieli okazję zobaczyć grupę taneczną Motylki. Obraz nawiązywał do cyklu życia motyla,jego przepoczwarzania się w barwnego owada z fascynacją podążającego za słonecznym latem. Nad całością czuwał opiekun i choreograf grupy J. Widawska

Festiwal piosenki ekologicznej

18 maja w naszym przedszkolu odbył się „Festiwal piosenki ekologicznej”. Swoje umiejętności wokalne i artystyczne zaprezentowali przedstawiciele wszystkich grup. Festiwal miał na celu rozbudzenie aktywności muzycznej, a także rozwijanie świadomości ekologicznej. Gratulujemy małym wokalistom i życzymy dalszych sukcesów!

święto

Dzieci zaśpiewały hymn, a Zajączki zaprezentowały przygotowaną cześć artystyczną; wiersze oraz piosenki. Koło taneczne pokazało przygotowany na tę okazję taniec. Tego dnia odwiedzili nas przedstawiciele III L.O. w Bełchatowie, którzy zaprezentowali pieśni patriotyczne.

wiosna

Choć wiosna nas nie rozpieszcza w naszym przedszkolu roi się od barw, kwitnących kwiatów i kolorowych motyli. Każda grupa przygotowała piękne wiosenno- wielkanocne kąciki. Wiosna, ach to Ty!

Przedstawienie Wielkanocne

Dzieci z koła teatralnego z okazji zbliżających się Świąt przygotowały przedstawienie pt."Brzydkie kurczątko". Premiera odbyła się w 11 kwietnia, a widownia przyszła aż ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Bełchatowie. Pierwszoklasistom bardzo podobał się występ, który nagrodzili gromkimi brawami.

wynalazki

Przez ostatni tydzień w przedszkolu, można podziwiać prace autorstwa naszych przedszkolaków zatytułowane "Wynalazki z nieużytków". Wystawa nawiązuje do ekologii i ma za zadanie propagowanie wykorzystywania surowców wtórnych do niekonwencjonalnych działań.

Powitanie Wiosny

21 marca nasze przedszkolaki hucznie powitały Panią Wiosnę podczas wiosennej parady. Nie zabrakło powitalnych okrzyków, śpiewu i kolorowych rekwizytów :)

Dzień Kobiet

08.03.2022
dzień kobiet

Dzień Kobiet

08.03.2022

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu.Nasze Drogie dziewczynki, życzymy Wam abyście zawsze były tak szczęśliwe, wrażliwe i odważne jak dziś.

Dzień Górnika

Nasze przedszkolaki hucznie świętowały Barbórkę! Odwiedził nas Pan Górnik, który opowiedział o swojej pracy, a dzieci w ramach podziękowania przedstawiły mu wiersze, tańce i piosenki, a także podarowały przepiękne laurki :)

Konkurs "Małe gwiazdy"

Iga, Nadia i Michalinka z grupy "Zajączki" reprezentowały przedszkole w XV edycji konkursu organizowanego przez Miasto Bełchatów pt."Małe gwiazdy". Gratulujemy dziewczynkom wspaniałych występów i odwagi na scenie! Rosną nam prawdziwe gwiazdy! :)